ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині скоротилася кількість підприємств-боржників із виплат заробітної плати

19 вересня 2018 | 10:11

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

Під його керівництвом відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

«Робота обласної та відповідних територіальних комісій дозволила скоротити кількість підприємств-боржників інших форм власності на 8 підприємств або 22%», - сказав Юрій Шпарага.

На засіданні комісії розглянуто стан погашення боргів на Первомайському комунальному підприємстві «Тепломережі», КП «Флора-Сервіс», Кулиничівському виробничому управлінні житлово-комунального господарства «Елітне», Харківському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві, Державному проектно-вишукувальному та науково-дослідному інституті «Укренергомережпроект», ТОВ СП «Богодухівський комбікормовий завод», ПАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш».

Під час заходу було визначено першочергові заходи, направлені на ліквідацію боргів. Керівникам підприємств рекомендовано скласти графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Головному управлінню Держпраці України в Харківській області доручено провести перевірки дотримання законодавства з праці на Первомайському КП «Тепломережі», ПАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш», Кулиничівському ВУЖКГ «Елітне».

Прийнято рішення щодо направлення листа до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо сприяння у погашенні заборгованості із заробітної плати на державному проектно-вишукувальному та науково-дослідному інституті «Укренергомережпроект».

Теги: соціальний захист шпарага виплата заробітної плати

Версія для друку Поділиться:


Вверх