Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині продовжують допомагати переселенцям у створенні власного бізнесу

На Харківщині продовжують допомагати переселенцям у створенні власного бізнесу

Цьому питанню було присвячене чергове засідання комісії з реалізації в Харківській області пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги».

Комісія створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Юлії Світличної.

«Робота комісії направлена на  допомогу членам малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщеним особам, які бажають розпочати власний бізнес або знайти гідну роботу. З початку року до проекту залучено 1842 особи, з них 88 осіб - шляхом реалізації бізнес-планів. Вже надано фінансову допомогу 56 особам», - розповіли в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Під час засідання розглянули 6 нових бізнес-планів. Також були заслухані звіти тих учасників, які вже отримали фінансову допомогу та розпочали реалізацію власних бізнес-проектів у сферах виробництва та продажу продуктів бджільництва, виробництва меблів, ремонту та обслуговування мобільних пристроїв, виробництва шкіряних аксесуарів, ремонту та пошиття одягу, організації ремонтних та будівельних робіт, організації роботи закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі.