Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Восени Харківщина відправить до армії 1,5 тисячі призовників

Восени Харківщина відправить до армії 1,5 тисячі призовників

Цього року призовна кампанія триватиме три місяці – з жовтня по грудень.

Про це розповів у ході брифінгу 11 вересня військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін.

«Цього року план осіннього призову для області збільшено: якщо минулого року ми мали відправити 1080 призовників, то цього – 1550, - уточнив Юрій Калгушкін. –  З них у Збройних Силах України служитимуть 54%, у Національній Гвардії – 40%, до Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту потраплять 6% призовників».

У зв’язку зі збільшенням кількості призовників подовжено й терміни проведення призовної кампанії.

За словами Юрія Калгушкіна, з 1 вересня вже розпочали роботу всі медичні комісії. З 1 жовтня почнуть працювати районні та обласна призовні комісії. І вже з жовтня розпочнуться відправки юнаків до підрозділів.

«До ЗСУ призовники направлятимуться за екстериторіальним принципом, тобто на Харківщині вони не служитимуть. У Нацгвардії службу проходитимуть за змішаним принципом: частина призовників служитиме в  підрозділах, які знаходяться на території області», - зауважив військовий комісар.

Він також наголосив, що до виконання завдань у зоні проведення ООС призовники не залучаються. Також за ними зберігається робоче місце та середня заробітна платня в разі, якщо вони офіційно працевлаштовані.