ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Все, що ми бачили на військовому параді, має негайно надійти у війська. Президент

07 вересня 2018 | 10:52

Під головуванням Петра Порошенка Рада національної безпеки і оборони розглядає питання військового бюджету.

Глава держави зауважив, що в минулому році було виконано вимогу Воєнної стратегії і закону про національну безпеку щодо видатків на сектор оборони і безпеки на рівні не менше 5% ВВП.

«По факту цього року вони будуть складати 5,36% ВВП… Сподіваюсь, що рівень фінансування цього року буде у відсотках не менше, ніж рівень фінансування у минулому році», - наголосив Президент.

Він додав, що не лише закон, але воєнна і геополітична обстановка вимагають від Президента, уряду, Верховної Ради, ЗСУ і інших силових структур забезпечення цієї планки.

Серед пріоритетів Президент назвав забезпечення надійною зброєю ЗСУ. «Все, що ми бачили на військовому параді, в тому числі і в якості дослідницьких зразків, має негайно надійти у війська. Інакше, це все показуха. Інакше цього всього не потрібно», - наголосив Глава держави.

Президент вкотре наголосив, що українська армія є гарантом української незалежності.

«Ми звикли раніше говорити, що Будапештський меморандум є гарантом. Інше. Ні. Ми виправляємо ці підходи, і гарантом нашої незалежності є наша армія», - підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко розповів, що силами українського оборонпрому розроблені крилаті ракети, високоточна зброя з підвищеним радіусом дії щодо систем залпового вогню, новітня бронетехніка, новітні кораблі, новітні системи радіоелектронної боротьби, новітні засоби зв’язку і багато іншого, чого досягли завдяки самовідданій роботі протягом останніх 4 років українська оборонна промисловість, у тому числі і з залученням досвіду іноземних партнерів.

Крім того, за словами Президента, Україна має скористатися ліцензійними угодами і рішеннями про надання Україні летальної зброї, починаючи від антиснайперських комплексів, які рятують життя українських воїнів, і закінчуючи сучасними з підвищеним радіусом дії контрбатарейними засобами, починаючи від систем протиповітряної оборони і закінчуючи поповненням для наших Повітряних сил.

Фото

Теги: порошенко рнбо

Версія для друку Поділиться:


Вверх