ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

05 вересня 2018 | 12:20

Захід пройшов 4 вересня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

З початку роботи до оперативного штабу надійшло 72 звернення. Наразі штабом відпрацьовується 11 звернень, що стосуються земельних справ у Сахновщинському, Кегичівському, Дергачівському, Лозівському, Первомайському, Краснокутському, Зачепилівському та Харківському районах.

Одна із заяв, що надійшли до штабу, стосувалася ситуації в СВК «Україна». На чергове засідання було запрошено всі сторони конфлікту та голову Сахновщинської РДА Івана Котула, від якого й надійшла заява. Заслухавши всіх учасників конфлікту, перший заступник голови ХОДА зауважив, що в ситуації потрібно дійти згоди у найкоротший час.

«Вам потрібно якнайшвидше дійти компромісу, адже вже час збирати врожай. Люди не повинні лишитися ні з чим», - відповів всім сторонам конфлікту Марк Беккер.

Також члени штабу доповіли першому заступнику голови Харківської ОДА про роботу, проведену за останній тиждень.

Підбиваючи підсумки засідання, Марк Беккер наголосив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

Фото

Теги: беккер штаб мобільного реагування землевласники

Версія для друку Поділиться:


Вверх