Катерина Табашник здобула «срібло» в Італії

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Харківська легкоатлетка здобула срібну медаль у секторі стрибків у висоту міжнародного турніру, який 2 вересня відбувся в Падуї. Катерина з третьої спроби подолала 1.95м. Такий же результат показала Марії Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, але зробила це з першої спроби та посіла перше місце. Бронзовою призеркою в секторі стрибків серед жінок стала киянка Юлія Левченко (1.93 м).

Ще одна харківська легкоатлетка Марина Килипко на цьому турнірі посіла четверте місце в жіночих стрибках з жердиною. З результатом 4.40м вона поступилася бронзовій призерці змагань Робейліс Пейнадо з Венесуели лише за кількістю спроб.

Загалом на цьому турнірі українські легкоатлети вибороли 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі.