Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична передала нове обладнання Люботинській міській лікарні

Юлія Світлична передала нове обладнання Люботинській міській лікарні

Окрім оновлення матеріально-технічної бази, в закладі проводять капітальний ремонт. Під час робочої поїздки до міста Люботин з ходом робіт ознайомилася голова ХОДА.

Ремонт у приміщеннях Люботинської міської лікарні розпочався в 2016 році. За цей час тут замінили вікна й двері, переоснастили систему теплопостачання, а саме: встановили два котли – газовий та на твердому паливі. Також капітально відремонтували кабінети, коридор та підлогу, виконали електромонтажні роботи. Гроші на проведення ремонтних робіт було виділено як з міського, так і з обласного бюджетів.

Нещодавно в закладі завершили ремонтувати рентген-кабінет. Нове обладнання для нього, а також новий УЗД-апарат закладу передала голова ХОДА Юлія Світлична.

«У вашому медичному закладі відбуваються добрі зміни, на які ви очікували не один рік. Для ремонту лікарні було виділено фінансування понад 4 млн грн, тому роботи триватимуть. На черзі – ремонт у хірургічному відділенні, - повідомила керівник області. - Сьогодні ми передаємо вам якісне обладнання, щоб ви могли забезпечувати професійну діагностику та лікувати людей».

Лікар УЗД-терапії Люботинської міської лікарні Олег Скляр відзначив, що нове обладнання суттєво розширить діагностичні можливості відділення. Зокрема, тепер можна професійно досліджувати стан серця та судинної системи пацієнтів.

«Раніше в нас працював апарат, якому було 15 років, нормально подивитися на серце та судини ми не могли. Новий апарат має 3 датчики та дає нові можливості. Зможемо оглядати на ньому приблизно 20 пацієнтів на день. Розпочнемо прийом уже з понеділка», - сказав Олег Скляр.

Юлія Світлична відзначила, що розвитку медичної сфери в області приділяється велика увага. Лише цього року заплановано реконструювати та частково відремонтувати понад 20 медичних закладів.

Більше фото