ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вдовам чорнобильців без статусу нададуть допомогу в оплаті житлово-комунальних послуг

31 серпня 2018 | 16:08

Вдовам чорнобильців без статусу нададуть допомогу в оплаті житлово-комунальних послуг

Питання захисту прав цієї категорії громадян розглянули під час селекторної наради, яка відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

Зокрема, мова йшла про можливість надання додаткових соціальних гарантій на оплату житлово-комунальних послуг коштом місцевих бюджетів вдовам чорнобильців, що не мають статусу дружин померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Михайло Черняк зазначив, що до голови ХОДА Юлії Світличної зверталися активісти чорнобильських організацій з проханнями надання пільг цій категорії громадян коштом місцевих бюджетів. Щодо цього питання було прийнято відповідне рішення керівника області.

За даними директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги, в області проживають 477 вдів чорнобильців, з яких 191 особа не має жодного статусу та не користується жодними пільгами.

«За приклад можна взяти місто Харків, де зазначені громадяни отримують 50-відсоткову знижку на оплату житлово-комунальних послуг коштом міського бюджету. Це 169 вдів чорнобильців без статусу», - сказав Юрій Шпарага.

Головам районів та міст обласного значення було надано доручення розглянути питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів для надання пільги при сплаті житлово-комунальних послуг вдовам без статусу.

Теги: черняк селектор чторнобильці допомога статус вдови

Версія для друку Поділиться:


Вверх