Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Для нас важливо мати пряму комунікацію та право законодавчої ініціативи. Голова ХОДА

Для нас важливо мати пряму комунікацію та право законодавчої ініціативи. Голова ХОДА

28 серпня голова ХОДА взяла участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, яке пройшло в Харкові.

«Це вже п’яте виїзне засідання комітетів Верховної Ради, яке проводиться в нашому регіоні. Для нас дуже важливо мати пряму комунікацію та право законодавчої ініціативи», - зазначила Юлія Світлична.

Керівник області підкреслила, що питання соціального захисту мають бути пріоритетними для представників влади всіх рівнів.

«Ми багато спілкуємося з людьми – на підприємствах, в організаціях, виїжджаємо на місця. І більша частина питань, які вони порушують, стосується соціальних гарантій та охорони здоров’я. Такі питання мають бути першочерговими для влади, - підкреслила Юлія Світлична. - У Харківській області багато учасників і ветеранів операції об’єднаних сил, ліквідаторів чорнобильської аварії та інших категорій населення, які потребують особливої уваги до виконання соціальних гарантій, які надає держава. Маючи додаткові можливості, завдяки бюджетній децентралізації, обласний та місцеві бюджети сьогодні мають можливість долучатися до фінансування відповідних програм».

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін подякував керівництву області за організацію виїзного засідання. Він відзначив, що Харківська область має велике соціальне навантаження, адже прийняла найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб, а також тут проживає значний відсоток ветеранів війни, ООС та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

«І Харківщина достойно справляється з таким навантаженням», - відзначив Сергій Каплін.

Він також наголосив, що наш регіон має стати локомотивом у реалізації амбіційного проекту створення трудового парламенту в Україні.

У засіданні, окрім представників центральних та місцевих органів влади, взяли участь члени громадських організацій області. Центральними темами обговорення стали питання соціального захисту чорнобильців, учасників ООС, афганців, а також питання призначення субсидій.