Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

З початку року ОСББ та ЖБК області отримали з облбюджету понад 1 млн грн компенсації за «теплими» кредитами

30 серпня 2018 | 10:34

У серпні чергові компенсації отримали чотири об’єднанні співвласників багатоквартирних будинків - у Валках, Ізюмі та Чугуєві - на загальну суму понад 204 тис. грн.

Кредитним коштом у будинках облаштовані індивідуальні теплові пункти із встановленням вузлів обліку гарячої і холодної води та теплової енергії. Також у будинках встановлені енергоощадні вікна та двері в місцях загального користування - під’їздах, підвалах, технічних приміщеннях, горищах.

«Це дозволить мешканцям вказаних багатоповерхівок зробити свої оселі більш енергоефективними, комфортними та не переплачувати за комунальні послуги», - зазначив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк.

За його даними, в цілому з початку року за регіональною програмою «теплих» кредитів компенсацію з обласного бюджету виплачено 28 ОСББ та ЖБК Харківщини на загальну суму близько 1,2 млн грн.

Нагадаємо, за обласною програмою «теплих» кредитів здійснюється відшкодування у розмірі 20% від суми кредиту, залученого ОСББ та ЖБК на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Загальний обсяг фінансування, передбачений для реалізації зазначеної програми в обласному бюджеті на 2018 рік, становить 1,3 млн грн.

Фото пленарного засідання ХVII сесії облради VII скликання


Теги: теплий кредит компенсація осбб

Поділиться:Схожі новини