ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

З обласного бюджету виділили кошти на ремонт 16 шкіл та 13 лікарень

30 серпня 2018 | 11:12

На сесії облради прийняли рішення щодо розподілу коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів галузі освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та ЖКГ.

Так, додаткові кошти шляхом перевиконання обласного бюджету, а також залишки коштів обласного кошторису та субвенцій виділено на проведення ремонтних робіт на низці об’єктів в області. Додаткове фінансування отримають як нові об’єкти, так і ті, на яких роботи вже було розпочато. Серед них - 16 загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів, 3 дошкільних навчальних заклади та Будинок дитячої та юнацької творчості. Також планується провести реконструкцію та капітальний ремонт 13 закладів охорони здоров’я як обласного, так і районного значення. Роботи проведуть з використанням енергоощадних технологій, передбачена закупка сучасного медичного обладнання.

«Окрім того, кошти будуть спрямовані на проведення робіт у 8 будинках культури: Богодухівського, Великобурлуцького, Вовчанського, Зміївського, Кегичівського, Куп’янського районів тощо. Також передбачено подальше фінансування  будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт Краснокутську та будівництво ФОКу в м. Дергачах», - повідомили в Департаменті капітального будівництва ХОДА. 

Передбачено також проведення реконструкції та ремонту на 34 об’єктах житлово-комунального господарства. А саме: ремонт покрівель 13 житлових будинків, проведення робіт з реконструкції систем газопостачання та теплопостачання в Дергачівському, Чугуївському районах та м. Куп’янську, реконструкції 2-х скверів у м. Харкові та скверу в Зміївському районі, проведення робіт щодо вдосконалення та заміни систем водопостачання та водовідведення у Зміївському та Дергачівському районах.

Теги: сесія обласний бюджет капітальний ремонт реконструкція

Версія для друку Поділиться:


Вверх