Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для Люботина, Барвінкового, Чугуївського та Богодухівського районів придбають нові сміттєвози

30 серпня 2018 | 11:09

Кошти на це виділено з обласного фонду охорони навколишнього середовища. Відповідні зміни до обласного бюджету внесли у ході XVII сесії обласної ради VII скликання.

Так, кошти виділено для придбання сміттєвозу з боковим завантаженням для міста Люботин, сміттєвозів для Введенської селищної ради Чугуївського району та для Богодухівського району. Для міста Барвінкове закуплять вакуумну машину.

Кошти обласного фонду охорони навколишнього середовища також спрямують на ремонті роботи на низці очисних споруд області. Зокрема, буде проведено реконструкцію системи відведення стічних вод про вул. Гастелло, Зміївській, Харківській, Дніпропетровській та в’їзді Лозовського у місті Мерефа Харківського району, а також реконструкцію дільниці II Орджонікідзевського колектору (КП «Харківводоканал»).

Також виділено кошти на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва очисних споруд у смт Сахновщині, місті Люботин по вул. Шмідта та на розробку документації на реконструкцію очисних споруд у смт Есхарі Чугуївського району.

Крім того, виділено кошти на придбання обладнання та устаткування для реалізації заходів з водообміну в Краснопавлівському водосховищі.

Загалом, згідно зі змінами до обласного бюджету, розподілено понад 17 млн грн залишків обласного фонду охорони навколишнього середовища.

Фото пленарного засідання ХVII сесії облради VII скликання


Теги: сесія очисні споруди сміттєвоз

Поділиться:Схожі новини