ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулося чергове засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

23 серпня 2018 | 12:12

Відбулося чергове засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Захід пройшов 22 серпня під керівництвом заступника голови ХОДА Марка Беккера.

Члени штабу розглянули 3 нових звернення. Зокрема, одне з питань стосувалося компенсації пайщикам збитків за незаконний збір урожаю в 2016 році одним з сільгосппідприємств Кегичівського району. За словами заявників, з самого початку незаконних дій вони намагаються отримати компенсацію, для цього в них є майже всі необхідні документи, крім рішення комісії при райдержадміністрації, яка і повинна встановити розмір компенсації. Крім цього, вони зауважили, що сільгосппідприємство свою провину визнає.

«Ваше звернення - на контролі штабу. За нашим дорученням до роботи залучаться відповідні фахівці місцевої РДА, а також керівник району», - відповів заявницям Марк Беккер.

Також члени штабу доповіли Марку Беккеру про проведену роботу. Землевпорядники, правоохоронці, фахівці ХОДА та представники органів юстиції на сьогодні відпрацьовують звернення громадян та керівників сільгосппідприємств з усієї Харківської області. Перший заступник голови ХОДА надав відповідні доручення членам штабу та зазначив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58

Фото

Теги: беккер штаб мобільного реагування землевласники

Версія для друку Поділиться:


Вверх