Харківські борці дзюдо завоювали медалі Кубку Європи

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

11 та 12 серпня в румунському місті Клуж-Напока відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів, на якому харківські борці завоювали срібну та бронзову медалі.

«Срібло» в ваговій категорії до 100кг здобув Євген Вегера. На шляху до фіналу він здолав суперника з Румунії, а також свого співвітчизника Аслана Куразова із Запоріжжя, але в двобої за «золото» поступився борцю з Грузії Заурі Кенчадзе.

Бронзову медаль завоювала Владислава Нецвіт (вагова категорія - до 57кг). У поєдинку за третє місце харків’янка здолала суперницю з Хорватії.

Ще один харківський спортсмен Владислав Березка зупинився в кроці від медалі в ваговій категорії понад 100кг, поступившись у поєдинку за третє місце борцю з Хорватії.

Загалом на цьому Кубку українські дзюдоїсти завоювали 2 золоті, 2 срібні, 11 бронзових нагород та посіли третє місце в медальному заліку. Перше було за грузинами, а друге посіли господарі змагань – румуни.