Харків’яни завоювали медалі юніорського чемпіонату України з літнього біатлону

Змагання відбулись в місті Сколе Львівської області на навчально-спортивній базі «Тисовець».

Срібною призеркою в спринті стала Оксана Коваленко. Випередити харків’янку змогла лише Катерина Бех з Київської області, результат якої був 20:18.7. Від переможниці Оксана відстала на 49.5 сек.

Бронзову медаль харківські біатлоністи здобули в змішаній естафеті. Оксана Коваленко, Олена Колесник, Олександр Пономаренко та Юрій Ситник з результатом 1:16:44.6 фінішували третіми, пропустивши вперед команду Сумської області (1:15:54.2) та команду з Чернігівської області (1:14:1.2), яка здобула «золото» чемпіонату.

В інших видах програми харків’яни трохи не дотягнули до нагород. У мас-старті серед юніорів Степан Кінаш посів четверте місце, Юрій Ситник фінішував п’ятим, а в змаганнях серед юніорок Оксана Коваленко була шостою. У перегонах переслідування Оксана Коваленко та Олександр Пономаренко посіли п’яті місця. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.