ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині триває підготовка до зборів з резервістами

06 серпня 2018 | 10:07

Для формування підрозділів тероборони призвуть військовозобов'язаних віком до 60 років, які придатні за станом здоров'я та не залучалися на доукомплектування бойових військових частин.

У ході навчальних зборів особовий склад підрозділів територіальної оборони матиме змогу здобути  військові знання та практичні навички зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово–медичної підготовки.  У ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

«На час проходження зборів за резервістами зберігаються робочі місця та середній заробіток на підприємстві незалежно від форми власності, - зауважують у Харківському обласному військкоматі. - По закінченню зборів усім резервістам - працевлаштованим та непрацюючим - будуть здійснені грошові виплати згідно з чинним законодавством. Також кожний резервіст буде забезпечений безкоштовним  3-разовим  харчуванням, речовим майном  та медичним обслуговуванням. За підсумками навчань кращим військовозобов’язаним будуть надані чергові військові звання».

Військовозобов’язані, які успішно пройдуть ці навчальні збори, будуть закреплені за бригадою територіальної оборони Харківщини,  як резервісти, та надалі вже не залучатимуться для проходження зборів в інших військових частинах, розташованих по всій Україні.

У військкоматі додають, що основним завданням підрозділів територіальної оборони є охорона стратегічних об’єктів у Харківській області у разі виникнення військової загрози. Подібні збори, але у менших масштабах вже неодноразово проводились у регіоні. Тож у офіцерів військкоматів є певний досвід щодо їхньої організації.

Отже, командування Харківського обласного військового комісаріату звертається до усіх військовозобов’язаних - жителів Харківської області, яким найближчим часом надійде повідомлення прибути до районного військового комісаріату, прибути у визначений термін  тим самим допомогти нашій країні зміцніти її обороноздатність у ході навчальних зборів з підрозділами бригади територіальної оборони.

10-денні збори пройдуть з 28 серпня по 6 вересня 2018 року виключно в межах Харківської області, а саме: на території Дергачівського, Куп’янського, Ізюмського, Лозівського, Зміївського, Чугуївського районів та в місті Харків.

Теги: збори тероборона

Версія для друку Поділиться:


Вверх