Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Продовжуються роботи на дорозі Чугуїв - Мілове

03 серпня 2018 | 15:58

Дорожники облаштовують покриття перед м. Куп’янськом.

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, була невелика затримка на ділянці дороги біля с. Коробочкиного.

«Міст, який знаходиться на в’їзді у населений пункт Коробочкине, був в аварійному стані. Завдяки оперативному рішенню голови ХОДА Юлії Світличної, ми разом з підрозділами ДСНС та іншими службами оперативно провели усі наради і зараз активними темпами відновлюємо міст, - сказав Євген Зражевець. - Найближчим часом 10-кілометрова ділянка буде у твердому покритті. Це найбільш проблемна частина дороги - від так званого «куп’янського повороту» до самого міста Куп’янськ. Потім наші роботи будуть зосереджені за містом Куп’янськ. Буде відновлено рух на 5-кілометровій ділянці. Сьогодні ми працюємо над завершенням проектних робіт та експертизою». 

Також, за інформацією Євгена Зражевця, в рамках ремонтних робіт на а/д «Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта» облаштована дорога по м. Мерефі. Дорожники беруться до нанесення дорожньої розмітки.  

«Також підвищена увага - до дороги Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка. Підрядник буде укладати верхні шари асфальтобетону. Ця дорога надзвичайно перевантажена і надзвичайно інтенсивна. Перш за все, почнемо з ділянок по населених пунктах Безлюдівка, Васищеве, Тернівка», - сказав Євген Зражевець.

На дорозі Харків - Вовчанськ залишилося облаштувати асфальтобетоном 1 км 200 м на в’їзді у населений пункт. На тих ділянках, які вже були зроблені, найближчим часом буде нанесена дорожня розмітка.

На дорозі Київ - Харків - Довжанський завершується укладання вирівнювального шару. Уже взялися до нанесення дорожньої розмітки.

Теги: брифінг ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх