Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині будують ще один інклюзивно-ресурсний центр

На Харківщині будують ще один інклюзивно-ресурсний центр

Заклад, який готують до відкриття, відвідав під час робочої поїздки до Шевченківського району заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

Послугами Шевченківського інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами планують охопити близько 200 маленьких жителів району. Це діти, яким рекомендована інклюзивна форма навчання, а також ті, які за психолого-педагогічними спостереженнями спеціалістів закладів загальної середньої освіти мають порушення мовлення та відставання у розвитку. Створення центру фінансують коштом обласного та районного бюджетів.

«Створення такого центру в Шевченківському районі є надзвичайно важливим і необхідним. Наразі завершено капітальний ремонт фасаду будівлі, де розміститься центр. Триває капітальний ремонт внутрішніх приміщень та проводяться роботи щодо забезпечення меблями та необхідним обладнанням», - розповіла начальник відділу освіти Шевченківської РДА Юлія Бобрусь.

У навчальному центрі з учнями працюватимуть спеціалісти, серед яких: психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог та вчитель лікувальної фізичної культури. До початку нового навчального року ремонтні роботи та облаштування в приміщенні планують закінчити.