ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк провів засідання робочої групи з питань охорони здоров’я

01 серпня 2018 | 15:56

Михайло Черняк провів засідання робочої групи з питань охорони здоров’я

Захід відбувся в ХОДА 1 серпня.

Основною темою обговорення стало покращення стану надання медичних послуг населенню шляхом створення госпітальних округів у межах Харківської області.

«Нам потрібно вивчити це питання більш досконало та прийняти рішення. Прошу підійти до ситуації дуже серйозно, адже від цього залежить якість медичного обслуговування населення всієї Харківщини», - зауважив голова робочої групи, заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

У ході зустрічі було неодноразово порушено питання збереження всіх медичних закладів на території Харківської області. Адже лише таким чином можна забезпечити доступність медичних послуг для населення.

«Надання якісних послуг населенню – це наш пріоритет та завдання особисто голови ХОДА. У прийнятті рішень ми будемо діяти неемоційно, без політики, керуючись лише думкою спеціалістів у сфері охорони здоров’я», - підкреслив Михайло Черняк.

На сьогодні питання - на доопрацюванні. У ході засідання робочої групи було вирішено на наступній зустрічі обговорити це питання та прийняти остаточне рішення.

Фото

Теги: черняк медицина нарада

Версія для друку Поділиться:


Вверх