ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична провела особистий прийом громадян на КП «Харківводоканал»

24 липня 2018 | 12:13

З питаннями та проханнями про допомогу до керівника області звернулося 20 робітників підприємства - як з Харкова, так і з районів області.

«Ми давно вирішили, що приймати людей і зустрічатися з ними потрібно там, де люди працюють, живуть і проводять більшу частину часу. Так можна бути ближче до людей і оперативно вирішувати складні та термінові питання», - зазначила глава ХОДА.

Прийоми громадян керівник області регулярно проводить на об'єктах гуманітарної сфери (в лікарнях, вишах), промислових підприємствах і в районах області.

У ході особистого прийому на КП «Харківводоканал» до керівника області зверталися по матеріальну допомогу на лікування, оздоровлення та придбання ліків. Також прозвучали питання про ремонт доріг в Лозівському районі, реконструкцію дитячих майданчиків та встановлення спортивного обладнання.

«Я зверталася з питанням про реконструкцію дитячих майданчиків, - розповіла одна з учасниць прийому - мешканка смт Краснопавлівки Марина Чепурна. - Майданчики в нас старі, металеві, через що діти можуть травмуватися. Хотілося б щось більш безпечне. І хотілося б спортивний майданчик, тому що молоді багато. Юлія Олександрівна пообіцяла наступного року зробити – цього року завершать ремонт нашої школи, а наступного на території встановлять спортивний майданчик».

Голова ХОДА зазначила, що традиційно більшість проблем, з якими звертаються люди, стосуються житлово-комунальної сфери, соціальних, побутових та транспортних питань.

«Ми жодне питання не залишаємо без уваги, всі звернення знаходяться на нашому контролі. Усі департаменти ХОДА працюють, щоб їх вирішити. І так буде й надалі. Тому що влада повинна допомагати людям вирішувати їх проблеми. І доводити це не на словах, а на ділі», - підкреслила Юлія Світлична.

Більше фото

Фото

Теги: світлична прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх