Збірна Харківської області з легкої атлетики здобула 11 нагород чемпіонатів України

У Луцьку з 18 по 21 липня відбулись чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств.

У змаганнях взяли участь 496 легкоатлетів з 24 областей України, Києва та АР Крим. Харківська область була представлена 37 атлетами, які завоювали 6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Особливо відзначилася Олена Сердюк, яка впевнено перемогла в бігу на 5000м (15:58.18) та на дистанції 10000м (32:48.54).

Переможцями в своїх видах програми також стали:

- Марина Килипко  - стрибки з жердиною (4.50м);

- Аліна Калістратова - біг на 200м (23.55 сек.);

- Микита Нестеренко - метання диска (62.56 м);

- Ася Бардіс – семиборство.

Срібні нагороди вибороли Аліна Калістратова - біг на 100м (11.64 сек.), Катерина Табашник - стрибки у висоту (1.96 м), Юлія Шматенко - біг на 5000м (15:59.58).

Бронзовими призерами стали: Ярослав Ісаченков - стрибки у довжину (7.88 м) та Павло Безніс - потрійний стрибок (15.83).

У командному заліку в обох чемпіонатах збірна області виборола третє місце. Перше було за збірною Києва в чемпіонаті серед дорослих та за збірною Львівської області - в командному чемпіонаті з легкоатлетичних багатоборств.

За підсумками виступу на цих змаганнях шість харківських легкоатлетів підтвердили виконання нормативів у своїх видах на участь у чемпіонаті Європи, який з 7 по 12 серпня цього року відбудеться в столиці Німеччини.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.