Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Борівщині відремонтують музичну школу

На Борівщині відремонтують музичну школу

Спеціалізований навчальний заклад відвідав заступник голови ХОДА Вадим Данієлян під час робочої поїздки до Борівського району.

Цього року на капітальний ремонт Борівської музичної школи з обласного бюджету виділили 1,5 млн грн. З районного бюджету додатково профінансували ще майже 620 тисяч гривень. 

«Цим коштом планують відремонтувати дах, утеплити фасад та облаштувати фундамент. Тендер на проведення робіт вже проведено, вся необхідна документація готова, ремонтні роботи розпочаті», -  відзначив голова Борівської РДА Віталій Кіян.

Також Вадим Данієлян відвідав опорний заклад у смт Боровій. Минулого року в школі провели ремонт: встановили пандус, облаштували санвузол для дітей з інвалідністю,  замінили радіатори опалення, капітально відремонтували спортивну залу, замінили підлогу в двох майстернях і підвісну стелю та освітлення - в актовій залі.

«Окрім того, відремонтовано фасад школи, проведено реконструкцію системи вентиляції в їдальні, замінені вікна на енергоощадні. Але цього недостатньо для повноцінного функціонування школи, оскільки будівля потребує капітального ремонту. Загальна ж проектно-кошторисна вартість робіт складає понад 33 млн грн. Завдяки підтримці голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної у 2018 році з обласного бюджету виділено майже 6 млн грн. На даний момент здійснюються всі передбачені чинним законодавством процедури задля початку ремонтних робіт», - зазначили у Борівській РДА.

Цього року як обласною, так і районною владою велика увага приділена інклюзивній освіті. Вона передбачає відкриття в закладах середньої освіти ресурсних кімнат та медіатек. У цьому закладі також планується відкриття ресурсної кімнати, ремонт приміщення якої вже розпочато. Фінансування робіт повністю буде здійснено коштом районного бюджету.

Під час робочої поїздки Вадим Данієлян також відвідав фізкультурно-оздоровчий комплекс, де тренується переможець чемпіонату Європи з армреслінгу Володимир Мішустін, який зараз готується до участі в чемпіонаті світу.