Катерина Табашник здобула «бронзу» марокканського етапу «Діамантової ліги»
![Катерина Табашник здобула «бронзу» марокканського етапу «Діамантової ліги» Катерина Табашник здобула «бронзу» марокканського етапу «Діамантової ліги»](/content/documents/939/93885/thumb-newsDocument-564x376-8d7a.jpg)
Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.
13 липня в місті Рабат, Марокко, відбувся етап міжнародних легкоатлетичних змагань «Діамантова ліга», призеркою яких у стрибках у висоту стала харківська спортсменка.
Катерина успішно подолала висоту 1.90м та розділила третє місце з Марією Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором.
Ще одна українка - киянка Юлія Левченко - з результатом 1.94м стала другою. Перше місце посіла Мірела Демірева з Болгарії, яка стрибнула також на 1.94м, але за кількістю спроб випередила українку.