ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Випускники військової кафедри НТУ «ХПІ» опановують фах офіцера запасу

16 липня 2018 | 09:57

Навчальні збори проходять у Харкові та Чернівцях. Про це повідомляють у Регіональному медіа-центрі МО України.

Так, з 23 червня до 21 липня студенти різних цивільних вишів та філій в двох обласних центрах України закріплюють на практиці ті знання, що протягом трьох років вивчали на військовій кафедрі.

«Переважна більшість хлопців та дівчат проходить збори на базі Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», а близько 30 осіб - у військовій частині  Десантно-штурмових військ, що у Чернівцях. Акцент на цьому фінальному етапі навчання ставиться на отриманні випускниками лідерських якостей. Адже вони - майбутні офіцери», - пояснив завідувач кафедри військової підготовки офіцерів запасу НТУ «ХПІ» полковник запасу Олег Стаховський.

До цього часу майбутні офіцери-танкісти, воїни-автомобілісти та командири  механізованих підрозділів успішно виконали нормативи з водіння спеціальних автомобілів та бронетехніки. Тим часом фахівці з обслуговування бойових машин на базі профільної кафедри військового інституту успішно впоралися з ремонтом у польових умовах.

Наступного тижня випускники кафедри військової підготовки офіцерів запасу НТУ «ХПІ» виконуватимуть залікові стрільби зі  стрілецької зброї, а також завдання з тактичної підготовки.

«Фіналом навчальних зборів стане складання 21 липня Військової присяги на вірність українському народу. Згодом їм буде надано військове звання «молодший лейтенант запасу», і вони отримають право служити на офіцерських посадах у різних силових відомствах», -  додав Олег Стаховський.

Фото

Теги: хпі військові збори

Версія для друку Поділиться:


Вверх