Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харків’ян запрошують на літературну лекцію Михайла Красикова

Харків’ян запрошують на літературну лекцію Михайла Красикова

Захід на тему «По сторінках «Антологии современной русской поэзии Украины» пройде 17 липня о 17:00 у галереї «Мистецтво Слобожанщини».

20 років тому у Харкові вийшла перша у незалежній Україні «Антология современной русской поэзии Украины», яка не тільки викликала до себе увагу численних рецензентів та шанувальників поезії, але й підштовхнула деяких поетів до створення своїх антологій. Упорядник цієї раритетної книги Михайло Красиков розповість про історію її створення, принципи своєї роботи і сам жанр антології, а також зупиниться на творчості найбільш знакових авторів, чиї твори були надруковані саме на сторінках цієї антології. 

Довідка. Михайло Красиков – поет, етнограф, фольклорист, літературознавець, культуролог, мистецтвознавець.  Автор бл. 700 наукових, науково-популярних та літературних публікацій. Упорядник бл. 50 книг. Член Національної спілки письменників України,  кандидат філологічних наук, директор Харківського відділення Українського етнологічного центру Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України, професор кафедри етики, естетики та історії культури Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»,  директор Етнографічного музею «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», член Міжнародної асоціації мистецтвознавців (АИС) та низки інших наукових товариств та асоціацій, почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців, голова Ради Неформального товариства друзів Зінаїди Серебрякової.