Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Студенти ХНУПС відпрацьовують армійські навички

13 липня 2018 | 11:23

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба тривають навчальні збори з випускниками факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом.

Свої армійські навички на практиці вдосконалюють близько 1000 хлопців та дівчат з 42 цивільних вишів, розташованих у різних куточках нашої країни.

Так, протягом всього терміну навчання студенти успішно опановували теоретичні знання із загальновійськової, тактичної, військово-технічної і військово-спеціальної підготовок та методики роботи з особовим складом. Для занять використовувались спеціалізовані аудиторії ХНУПС, сучасні зразки озброєння, військова і спеціальна техніка тощо.

За словами командування університету, зараз майбутні офіцери запасу проходять заключний етап навчання. Головне їхнє завдання полягає у набутті умінь і навичок виконання службових обов’язків за майбутньою військово-обліковою спеціальністю.

Особливістю цьогорічних зборів є практична спрямованість усіх видів занять. Також значна частина часу відведена практичним заняттям на тактичному полігоні ХНУПС, де курсанти опановують навички ведення загальновійськового бою. Обов’язковим елементом цього фінального етапу навчання є проходження психологічної смуги перешкод та відпрацювання питань щодо надання першої медичної допомоги, ознайомлення з елементами тактичної медицини.

Переважна більшість офіцерів – командирів навчальних підрозділів є учасниками бойових дій, які виконували завдання в районі проведення АТО/ООС. Військовослужбовці Збройних сил України охоче діляться своїм бойовим досвідом з майбутніми захисниками України.

Наприкінці липня випускники факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС урочисто складуть Військову присягу на вірність українському народові та згодом їм нададуть військове звання «молодший лейтенант запасу».


Теги: хнупс збори

Поділиться:Схожі новини