Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Кегичівському будинку культури облаштовують глядацьку залу та готують сцену

У Кегичівському будинку культури облаштовують глядацьку залу та готують сцену

Під час робочої поїздки до Кегичівського району заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко ознайомився з ходом ремонтних робіт у місцевому БК.

Капремонт Кегичівського РБК проводять на замовлення Департаменту капітального будівництва ХОДА. Коштом обласного бюджету на об’єкті вже виконано низку робіт. У тому числі завершено ремонт методичних кабінетів, на фінальній стадії - ремонт зали (заміна сцени), замінено підлогу в холі, вікна, завершено вкладання тротуарної плитки навколо будівлі.

«З метою проведення подальших ремонтних робіт на даний час корегуємо робочий проект, після чого капітальний ремонт буде продовжено відповідним коштом державного та обласного бюджетів», - прокоментував голова Кегичівської РДА Роман Гончаров.

За словами директора Кегичівського РБК Ірини Корунської, місцеві жителі з нетерпінням чекають на завершення ремонту клубу.

«Населення Кегичівки - понад 6 тис. чоловік, і всі свята та важливі заходи проходять у нас у клубі. Всього маємо близько двох десятків гуртків та творчих колективів, серед яких - як дитячі, так і дорослі вокальні ансамблі та хореографічні групи», - розповіла Ірина Корунська.

Євгеній Шахненко дав доручення щодо своєчасного продовження ремонту в РБК та внесення деяких корегувань, які стосуються облаштування прилеглої території та заміни плитки на центральному ганку будівлі.