Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Євгеній Шахненко перевірив хід ремонтних робіт на місцевих дорогах у Кегичівському районі

Євгеній Шахненко перевірив хід ремонтних робіт на місцевих дорогах у Кегичівському районі

За дорученням глави ХОДА Юлії Світличної її заступник відвідав район з робочою поїздкою.

На Кегичівщині Євгеній Шахненко проінспектував два об'єкти: ділянку дороги Кегичівка - Крутоярівка по вулиці Весняна (планується укласти два шари дороги протяжністю понад 600 метрів) і під'їзд до села Козачі Майдани (близько 700 метрів).

Під час зустрічі з місцевими жителями Євгеній Шахненко зазначив, що завдяки активній позиції в питаннях дорожнього будівництва глави області Юлії Світличної для ремонту доріг у районі виділили близько 30 млн грн.

«З цих коштів для ремонту місцевих доріг передбачено 7 млн ​​грн, комунальних - 2,5 млн грн. Особливий акцент зробимо на ремонті доріг, якими курсує шкільний автобус», - зазначив заступник голови ХОДА.

Він також підкреслив, що сьогодні особлива увага приділяється якості дорожніх робіт. Дорожники в обов'язковому порядку надають гарантійні зобов'язання щодо відремонтованих об'єктів, також якість ремонту контролює громадськість.

Керівник підрядної організації ТОВ «Євробуд Плюс» Карен Антонян зазначив, що для ремонту ділянок доріг у Кегичівському районі використовується сучасна техніка. Також він дав гарантію якості покриття доріг - за правильної експлуатації воно прослужить не менше 10 років.

Жителі вулиці Весняна кажуть: дорогу в напрямку села Крутоярівка не ремонтували жодного разу з моменту будівництва, тому покриття було в аварійному стані. Відзначають: ремонт проводять якісно, ​​що особливо важливо, враховуючи, що з початком навчального року дорогою буде їздити шкільний автобус.

Голова Кегичівської РДА Роман Гончаров зазначив, що завдяки підтримці обласної влади в районі також проводять ямкові ремонти в селах Власівка, Крутоярівка, Розсохувата, Козачі Майдани, Медведівка.

Керівник райдержадміністрації також звернувся до Євгенія Шахненка з проханням звернути увагу на стан дороги від Кегичівки до траси Харків - Сімферополь - Ялта.

«Я вже дав доручення керівнику Служби автомобільних доріг у Харківській області провести ямковий ремонт від траси до розвилки на Сахновщину і Кегичівку (аварійну ділянку). До 1 вересня зробимо дорогу проїзною, а вже в наступному році включимо її в план поточних ремонтів», - сказав Євгеній Шахненко.

У ході робочої поїздки заступник голови області також поспілкувався з громадою населених пунктів Кегичівського району. Серед питань, які порушували люди, - розвиток інфраструктури, сфери ЖКГ, будівництво в райцентрі нових очисних споруд тощо.