ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Зарплатню робітників оперного театру буде підвищено відповідно до національного статусу. Юлія Світлична

05 липня 2018 | 17:58

5 липня керівник області відвідала ХНАТОБ ім. М. Лисенка. Вона ознайомилася з роботою театру та поспілкувалася з його колективом.

Під час зустрічі с працівниками театру голова ХОДА подякувала їм за вдале завершення сезону, за велику кількість культурних проектів, фестивалів, реалізованих разом з обласною адміністрацією.

«Ви можете розраховувати на нашу підтримку й надалі. Також будемо долучати до реалізації нових проектів іноземних партнерів, соціально відповідальний бізнес. Будемо робити все, щоб ви розвивалися і йшли вперед», - сказала глава ХОДА.

Юлія Світлична повідомила колективу ХНАТОБу, що з липня робітники будуть отримувати заробітну плату з коефіцієнтом, який мають національні театри.

«Мене вразило те, що театр вже 8 років має статус національного, але його робітники, на відміну від своїх колег, не отримують відповідних надбавок. Я не могла не втрутитися в це питання. За підтримки Адміністрації Президента і Міністерства культури нам вдалося відстояти справедливість: ви матимете підвищені тарифні ставки - на 50-75% - вже з 1 липня», - повідомила Юлія Світлична.

Під час зустрічі глава ХОДА передала державну відзнаку «Заслужений артист України» солісту-вокалісту ХНАТОБу Олександру Лапіну.

Підбиваючи підсумки 142-го сезону, директор театру Олег Орищенко зазначив, що він був дуже вдалим. У ХНАТОБі відбулося 8 прем'єр, які відвідали понад 140 тисяч глядачів. Понад 13 тисяч глядачів відвідали театр за пільговими квитками.

Власні доходи театру зросли на 40%, доходи від вистав - на 23%, у порівнянні з минулим сезоном. В установі провели капітальний ремонт, розробили інвестиційні проекти реконструкції і модернізації сценічного обладнання. Їх розраховують реалізувати за підтримки обласної адміністрації, яка в цьому році сприяла вирішенню низці важливих питань, котрі до цього не могли вирішити роками.

«За підтримки керівника області Юлії Світличної нам вдалося завершити один з довгострокових проектів - оновлення світлової апаратури по японському гранту. Також з ініціативи глави ХОДА був організований візит Бюджетного комітету Верховної Ради в театр. Члени комітету звернули увагу на наш заклад, це дало поштовх для подальшої реконструкції - ми виграли інвестиційний проект на 42 млн. Будемо брати участь також у конкурсі на секторальну підтримку», - розповів Олег Орищенко.

Він також зазначив, що з 2015 року за підтримки обласного керівництва театр - вперше за багато років - не накопичує боргів по теплу.

Більше фото

Фото

Теги: хнатоб світлична

Версія для друку Поділиться:


Вверх