ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян

06 липня 2018 | 15:25

6 липня до заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер житлово-комунального господарства, ремонту доріг.

Так, у ході прийому житель міста Люботин звернувся з проханням відновити проїзну частину дороги по одній з вулиць населеного пункту.

Євгеній Шахненко пообіцяв розібратися в ситуації, зокрема, міська влада Люботина має ще раз розглянути питання щодо виділення земельної ділянки, внаслідок чого був звужений проїзд.

«Ця ділянка в приватну власність виділена незаконно, адже зменшила проїзд дорогою. Це проїзд не лише для автівок, але і машин ДСНС, швидкої допомоги, - сказав Євгеній Шахненко. - Ми продовжуємо працювати над цим питанням. Проїзд дорогою має бути розширено».

Також на прийомі громадян було озвучене прохання від жителів міста Мерефа про реконструкцію покрівлі будинку, яка знаходиться в аварійному стані.

«Ситуація дійсно складна. Ми зробимо все, що від нас залежить, і в рамках чинного законодавства, щоб у найкоротший термін допомогти вирішити це питання», - сказав Євгеній Шахненко.

Він дав доручення керівникам профільних структурних підрозділів взяти це питання на контроль, ініціювати проведення засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Євгеній Шахненко зазначив, що облдержадміністрація буде ініціювати розгляд питання на сесії облради з виділення коштів на ремонт покрівлі.

Також до заступника голови ХОДА зверталися за вирішенням питань щодо ремонту доріг, забезпечення належного водопостачання, відновлення електропостачання, щодо надання допомоги на ліквідацію наслідків пожежі в приватному будинку, щодо встановлення пандусів у державній установі, щодо незаконної забудови та інших.

Усі питання, які були озвучені в ході особистого прийому, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити й надати громадянам усю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Фото

Теги: шахненко прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх