ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми твердо підкреслюємо курс України на інтеграцію в ЄС і НАТО. Президент

05 липня 2018 | 15:25

Ми твердо підкреслюємо курс України на інтеграцію в ЄС і НАТО. Президент

Петро Порошенко підписав Закон «Про національну безпеку України».

«Сьогодні ми беремо участь у підписанні цього історичного документа.  Я всім, перш за все, хочу подякувати за дуже активну роботу з підготовки цього закону», - звернувся Президент до присутніх на підписанні закону керівників силових структур.

«Це важлива віха для реформування всієї країни, в першу чергу - сектора оборони і безпеки. Головне – цим законом ми твердо підкреслюємо курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію. Ми підтверджуємо, що наша держава, український народ чітко визначився зі своїм майбутнім – це майбутнє в родині народів вільного світу», - підкреслив Петро Порошенко.

«Я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, беру на себе повну відповідальність за розробку, прийняття, підписання і за імплементацію зазначеного закону. Я впевнений у тому, що на сьогодні ці позиції будуть надзвичайно позитивні і для укріплення обороноздатності нашої держави, і для того, щоб і надалі зростала довіра між Україною і нашими стратегічними партнерами», - зазначив він.

Президент зауважив, що на сьогодні запланована його телефонна розмова з керівництвом США, Міністром оборони Сполучених Штатів. Він також додав, що Україна вже зараз очікує на додаткову оборонну, фінансову допомогу з боку США.

Теги: порошенко закон

Версія для друку Поділиться:


Вверх