Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

05 липня 2018 | 17:48

Під час заходу 5 липня підбили підсумки роботи за минулий тиждень, а також розглянули хід вирішення питань, які були порушені на попередніх засіданнях.

Так, з початку роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів розглянуто 56 звернень (у тому числі звернення, що надійшли на телефон «гарячої лінії»). Наразі оперативним штабом відпрацьовано 49 звернень. На опрацюванні знаходяться 7 звернень.

На початку засідання члени штабу доповіли Марку Беккеру про проведену роботу. Землевпорядники, правоохоронці, фахівці ХОДА та представники органів юстиції на минулому тижні відпрацьовували звернення громадян та керівників сільгосппідприємств з Краснокутського, Сахновщинського, Зачепилівського, Харківського районів та міста Харків.

За результатами розгляду цих звернень фахівцями штабу факти рейдерства не підтверджені. Деякі звернення були передані на розгляд до органів розслідування, інші земельні спори запропоновано вирішувати в суді.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

Фото

Теги: беккер штаб мобільного реагування порушення прав землевласників рейдерство

Версія для друку Поділиться:


Вверх