ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко провів засідання обласного штабу щодо підготовки ЖКГ районів до зими

05 липня 2018 | 14:57

Захід відбувся 5 липня.

Члени штабу обговорили стан підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери Чугуївського та Богодухівського районів, а також міст Чугуїв та Люботин до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Євгеній Шахненко зазначив, що засідання штабів проводяться згідно з розпорядженням голови області Юлії Світличної.

«Це перша хвиля штабів, де ми повинні виявити всі проблеми територій, які виникають при підготовці до зими. Детально розглянемо стан інфраструктури, готовність об’єктів соціальної сфери, культури, освіти та охорони здоров’я. На кущових штабах підіб’ємо підсумки підготовки до опалювального сезону», - заявив заступник голови ХОДА.  

Так, під час засідання були обговорені питання підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання і водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Детально говорили про проведення ремонтних робіт на місцевих та комунальних дорогах. Євгеній Шахненко відзначив успіхи Богодухівського району, де в рамках співфінансування для ремонту доріг загального користування було виділено 7,5 млн грн.

Керівник Богодухівського району Володимир Шаров повідомив що соціальні об’єкти опалюють 8 котелень (5 - на альтернативному виді палива та  3 – газові). Їх готовність - 50%, виконуються поточні ремонти приміщень та обладнання.

«Комплексно підготовлено 76 із 185 багатоквартирних житлових будинків (41%). Проводиться ремонт енергозабезпечення будинків (електрощитових), димових та вентиляційних каналів, заміна електролічильників, дротів тощо», - надав інформацію Володимир Шаров.

Про проведені підготовчі роботи у Чугуївському районі доповів голова РДА Микола Шошин. За його даними, підготовлено 13 котелень із 23, або 56 %. 

«На інших об’єктах планово проводяться роботи. Одним з пріоритетних завдань у поточному році є реалізація проекту реконструкції системи теплопостачання в смт Кочетку з улаштуванням котельні для опалення. На реалізацію проекту виділені кошти обласного бюджету - 10 млн грн», - зазначив Микола Шошин.

Також члени штабу розглянули проведені заходи щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери міст Чугуїв та Люботин. Окремо свої доклади представили керівники Малинівської та Чкаловської громад. Зокрема, Чкаловський селищний голова Віктор Соловйов порушив проблемне питання теплопостачання житлових багатоквартирних будинків селища. Для вирішення проблеми потрібно побудувати нові модульні теплопункти. Євгеній Шахненко зазначив, що питання знаходиться на контролі керівництва ХОДА, вже готові технічні проекти та проведені експертизи.

Крім того, заступник голови ХОДА дав доручення відповідальним особам активізувати роботу щодо впровадження проекту вуличного освітлення «Енергія світла».

Фото

Теги: шахненко штаб підготовка до опалювального сезону

Версія для друку Поділиться:


Вверх