ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові встановили національний рекорд за кількістю освітян, що взяли участь у флешмобі

02 липня 2018 | 22:11

2 липня 600 вчителів зі всієї України зібралися на площі Конституції, щоб взяти участь в акції на підтримку Нової української школи як простору безпеки.

Учасники акції - педагоги, які з’їхалися в Харків на конференцію EdCamp Ukraine - 2018, яка проходить у нашому регіоні 2-3 липня.

Під час акції вчителі вишикувалися на площі групами, зображуючи п’ять символів безпеки Нової української школи: цифру 50 (знак обмеження швидкості), серце, літери НУШ (Нова українська школа), знак рівності та сонце.

Учасники акції мали жовті тематичні браслети-флікери, які під час фіксування утворених символів підійняли догори.

«Сьогодні в Харкові в одному місці зібралася рекордна кількість освітян, які заявляють про безпеку в новій українській школі. Харківщина долучається до реформування освіти. Разом із Міністерством науки і освіти будемо робити все, щоб наші діти навчалися в безпечних і комфортних умовах», - підкреслила Юлія Світлична, яка разом з Міністром науки і освіти України Лілією Гриневич взяла участь у флешмобі.

Лілія Гриневич зауважила, що безпека в школі включає багато аспектів - як фізичних, так і психологічних.

«Це важлива складова Нової української школи, і добре, що вона що стала темою цього флешмобу. В ньому беруть учать вчителі, які приїхали сюди за власним бажанням. Це творчі, активні люди. Завдяки такому вчительству ми зможемо здійснити реформу Нової української школи», - наголосила міністр.

Більше фото

Фото

Теги: світлична гриневич флеш-моб нова українська школа

Версія для друку Поділиться:


Вверх