ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Красноградській ЦРЛ відкрили капітально відремонтоване гінекологічне відділення

30 червня 2018 | 18:52

У Красноградській ЦРЛ відкрили капітально відремонтоване гінекологічне відділення

З результатами виконаних у медичному закладі робіт ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична, яка 30 червня перебуває в Красноградському районі з робочою поїздкою.

Гінекологічне відділення Красноградської ЦРЛ розташоване в будівлі хірургічного корпусу лікарні. У цьому році коштом обласного бюджету в корпусі проводять роботи з капітального ремонту фасаду з утепленням стін. На даний момент вже завершено роботи з утеплення цоколю. Повністю завершити ремонт, згідно з графіками, планують у вересні.

Гінекологічне відділення Красноградської ЦРЛ розраховане на 20 ліжок. Тут лікуються пацієнтки не тільки з Красноградщини, а також із Сахновщинського, Зачепилівського, Кегичівського районів. З моменту відкриття відділення - у 60-х роках минулого століття - капітальний ремонт у ньому жодного разу не проводився.

«У цьому році багато уваги приділяємо ремонтам у системі охорони здоров’я. Масштабні роботи проведено в Дергачівській ЦРЛ, капітальні ремонти проходять у Вовчанському, Ізюмському, Нововодолазькому, Богодухівському районах. У Красноградській лікарні відремонтували в минулому році пологове відділення, зараз відкриваємо гінекологічне. Робимо все, щоб створити комфортні умови для народження дітей. Надалі у всіх відділеннях будуть створені такі ж самі умови», - сказала Юлія Світлична.

Вона наголосила на важливості того, що відновлення закладів охорони здоров’я області сьогодні відбувається спільними зусиллями державної, обласної та місцевої влад.

«За ініціативи Президента Петра Порошенка особливу увагу приділено зміцненню саме сільської медицини. Маємо підтримку держави, обласний та місцевий бюджети також мають змогу спрямовувати кошти на ремонти завдяки бюджетній децентралізації», - зазначила керівник області.

У ході відкриття гінекологічного відділення голова ХОДА передала Красноградській ЦРЛ сертифікат на новий надсучасний апарат УЗД.

Також Юлія Світлична ознайомилася з роботою пологового та трансфузіологічного відділень лікарні, які були капітально відремонтовані в минулому році. Зокрема, для пологового відділення, окрім ремонтних робіт, було придбано сучасні апарати штучної вентиляції легень для новонароджених та інше медичне обладнання. Важливою подією для Красноградщини стало й відкриття відділення трансфузіології. Раніше протягом кількох десятиліть станція переливання крові містилася в аварійному приміщенні побудови 30-х років минулого століття. Нині для потреб пацієнтів відведено окреме крило хірургічного корпусу з великим холом та світлими кімнатами. Сучасне обладнання дозволяє здійснити процедуру переливання крові з максимальним комфортом.

Більше фото

Фото

Теги: світлична ремонт красноград робоча поїздка лікарня

Версія для друку Поділиться:


Вверх