ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА презентують проект цифрового перетворення Харківщини

02 липня 2018 | 16:34

Спільний проект Google та Харківської обласної державної адміністрації представлять голова ХОДА Юлія Світлична та директор Google - Україна Дмитро Шоломко.

Прес-конференція для ЗМІ відбудеться 3 липня на 2-му поверсі ХОДА (вул. Сумська, 64). Початок - об 11:15.

Об 11:30 розпочнеться презентація проекту «Цифрове перетворення Харківської області» за участю представників Google - Україна та профільних департаментів обласної адміністрації. Місце проведення - зала офіційних делегацій ХОДА.

«Кампанія цифрового перетворення області передбачає проведення освітніх семінарів, підвищення присутності на карті Google, розробку веб-сайтів та функціональних карт, створення візуальних 3D-турів, покращення місцевої екосистеми завдяки розробці платформи зі зручним онлайн-сервісом для повідомлення державних органів про екологічні проблеми тощо», - розповіли організатори проекту.

Зокрема, в рамках презентації кампанії буде надано інформацію про семінари для малого та середнього бізнесу «Можливості інтернету для бізнесу» та  освітні семінари для вчителів початкових класів Харківської області.

Будуть презентовані проекти «Сайт Дискавер» та «Меп Кемп», спрямовані на розвиток туристичної галузі регіону.

Також учасникам заходу розкажуть про інтерактивний реєстр екологічних проблем України та створення карти доступності центра міста.

Представників ЗМІ просять підтвердити свою участь у заході представнику прес-служби Google - Україна Ірині Комісарук за адресою: irina.komisaruk@pbn.kiev.ua або за телефоном (067) 144-27-20.

Теги: світлична google цифрове перетворення анонс прес-конференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх