ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У великій залі філармонії зробили стелю і монтують сцену

02 липня 2018 | 14:43

За дорученням керівника області Юлії Світличної її заступник Євгеній Шахненко проінспектував хід реконструкції Харківської філармонії.

За його даними, роботи ведуться відповідно до встановленого графіка. Область отримала кошти з Державного фонду регіонального розвитку, і в будівельників є всі умови, щоб не зменшувати темпи реконструкції.

Як розповів директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков, сьогодні на об'єкті виконуються роботи з облаштування інженерних мереж, монтується інженерне обладнання блоків будівлі.

«Зараз проводиться монтаж залізобетонних виробів та металоконструкцій основного входу в вестибюль, який з'єднує І та ІІ пускові комплекси. Також ведуться роботи з перекриття другого поверху і покрівлі основної зали вестибюля», - сказав Сергій Жуков.

Крім того, за його словами, повністю змонтовані металоконструкції і практично завершені роботи з облаштування гіпсокартоном куполу історичної будівлі - основної зали фойє. Стеля зали фойє готова до розміщення гіпсових деталей.

«Тривають фасадні роботи в будівлі входу до касової зали й практично закінчені роботи з монтажу ліпних виробів. У великій залі повністю підготовлено стелю, проводяться роботи з монтажу сцени», - уточнив Сергій Жуков.

Фото

Теги: шахненко філармонія жуков

Версія для друку Поділиться:


Вверх