ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА перевірила хід будівництва Красноградського ФОКу

30 червня 2018 | 18:49

На даний момент на об’єкті практично виконано фундаментні роботи, сформована чорнова підлога, монтується каркас будівлі. Завершено роботи зі встановлення арочних ферм.

Найближчим часом розпочнуться роботи з облаштування фундаменту адміністративно-побутової частини (всі підготовчі роботи виконані). Будівельники готуються до виготовлення каркасу над адміністративно-побутовою частиною, проведення робіт з утеплення фасадів, даху та куполу, спорудження задньої торцевої стіни та її утеплення.

«Приділяємо розвитку спортивної інфраструктури Харківщини особливу увагу і робимо те, чого область не бачила десятиріччями. Вже маємо збудовані ФОКи в Первомайському та Вовчанському районах і в Пісочині Харківського району. Красноградський, а також Золочівський комплекси плануємо відкрити цього року, - розповіла Юлія Світлична. - Спроектовано фізкультурно-оздоровчий комплекс, і вже почалося будівництво в Краснокутську. Також вже є проекти таких комплексів у Дергачах, Чугуєві, Покровці, ведеться проектування ще в кількох населених пунктах».

Типовий проект ФОКів, який розробили в Харківській області, отримав схвалення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, і його планують поширити по інших регіонах країни.

Керівник області також наголосила на комплексному підході до розвитку спортивної інфраструктури регіону. Окрім фізкультурно-оздоровчих комплексів, в усіх районах будуються міні-футбольні майданчики зі штучним покриттям. Нещодавно завершено реконструкцію стадіону «Авангард» у Змієві, будується стадіон у Дергачах. Тривають роботи в спортивній школі «ХТЗ», яка не бачила ремонту останні 30 років.

«Тільки з таким комплексним підходом зможемо відновити інфраструктуру та створити гідні умови для молоді і усіх охочих займатися спортом», - зазначила голова ХОДА.

Нагадаємо, 30 червня Юлія Світлична перебуває з робочою поїздкою в Красноградському районі. У ході поїздки вона ознайомилася з результатами ремонтних робіт, проведених у центральній районній лікарні, медичній амбулаторії села Піщанка та відвідала дитячий будинок сімейного типу, який отримав житло від держави.

Більше фото

Фото

Теги: світлична фок

Версія для друку Поділиться:


Вверх