ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулося чергове жеребкування 120 земельних ділянок між учасниками АТО (ООС)

27 червня 2018 | 17:19

Воїни отримають земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Барвінківського та Вовчанського районів.

Як зауважив на початку заходу начальник ГУ Держгеокадастру в Харківській області Євген Оберемок, право бійців на землю в нашому регіоні реалізуються стабільно.

«Керівник області Юлія Світлична приділяє особливу увагу реалізації прав учасників АТО (ООС) щодо отримання землі. Нагадаю, що за результатами минулого року Харківщина посіла друге місце серед регіонів України з виділення земельних ділянок учасникам АТО (ООС), надавши 4095 дозволів на розробку документації із землеустрою», - відзначив Євген Оберемок. 

Так, з липня 2014 року по теперішній час до ГУ Держгеокадастру в Харківській області надійшло від учасників АТО (ООС) 12634 заяви на оформлення земельних ділянок. Було надано 9497 дозволів на розробку документації із землеустрою на загальну площу 12597 га.

«Видано 6942 накази про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок загальною площею 8558 га, з них 2562 земельні ділянки - для ведення садівництва площею 300 га; 4380 земельних ділянок - для ведення ОСГ площею 8257 га», - надали дані в ГУ Держгеокадастру.

Фото

Теги: жеребкування земельних ділянок видача землі учасники ато

Версія для друку Поділиться:


Вверх