ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА взяла участь у селекторній нараді Уряду

22 червня 2018 | 12:01

Всеукраїнська нарада була присвячена виконанню завдань започаткованої Урядом ініціативи «Україна без контрабанди».

Під час заходу обговорили питання роботи української митниці та об’єднання зусиль усіх гілок влади в боротьбі з контрабандою. Відкриваючи нараду, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що «Україна без контрабанди» - це не разова акція, і тиск на контрабандистів і чиновників, які сприяють контрабанді, буде лише посилюватися на всіх рівнях.

«Митники, працівники прикордонної служби мають все для того, аби робити країну багатшою, а не виконувати функції, аби в країну «щось» заїжджало. Ви заробляєте тисячі чи мільйони, а держава втрачає мільярди», - сказав Прем’єр-міністр.

Голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на відповідальності всіх митників та правоохоронців, що працюють на Харківщині, в питаннях боротьби з контрабандою та виконання плану митних зборів.

«Нагадую  всім, що питання виконання та перевиконання плану митних зборів є особливо важливим для регіону, адже завдяки «митному експерименту» Харківщина нині має можливість вкладати значно більші кошти у ремонти доріг. Кожна додаткова гривня від перевиконання плану митних зборів залишається тут, у регіоні, й дозволяє вирішувати питання, яке є чи не найчутливішим для Харківщини. Тому ще раз наголошую на особистій відповідальності кожного в цьому питанні», - підкреслила Юлія Світлична.

Більше фото

Фото

Теги: світлична гройсман селектор контрабанда

Версія для друку Поділиться:


Вверх