ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання будівництва амбулаторій у районах області

22 червня 2018 | 16:25

22 червня цій темі присвятили окрему частину селекторної наради під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка.

«Будівництво сільських амбулаторій – завдання, яке перед нами поставив Президент України Петро Порошенко. Виконання цього завдання знаходиться на контролі голови ХОДА Юлії Світличної. З державного бюджету для Харківської області на розвиток сільської медицини було виділено майже 200 млн грн. Разом із профільними департаментами ХОДА ми проводимо масштабну планомірну роботу з цього питання», - сказав Євгеній Шахненко.

За словами директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергія Жукова, розпорядженням облдержадміністрації затверджено План будівництва та реконструкції 50 медичних амбулаторій загальної практики – сімейної медицини.

«План будівництва та реконструкції медичних амбулаторій було затверджено на підставі пропозицій районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад , які визначили таку потребу з урахуванням чинного законодавства, - сказав Сергій Жуков. – З початку року у відповідних районах та громадах  здійснюється процес відведення та оформлення земельних ділянок під будівництво амбулаторій».

Задовільні показники щодо вирішення цього питання мають Балаклійський, Дергачівський, Зміївський, Красноградський, Краснокутський, Куп’янський, Первомайський райони. Процес оформлення земельних ділянок не завершено у Великобурлуцькому, Лозівському, Нововодалзькому, Печенізькому та Сахновщинському районах.

Євгеній Шахненко нагадав учасникам селекторної наради, що  під час розробки проектно-кошторисної документації на будівництво амбулаторій загальної практики  - сімейної медицини має бути чітке дотримання вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У іншому випадку – фінансування не буде.

«Дискусій на цю тему не має бути. Повинно бути єдине планування лікувальної частини всіх амбулаторій. За узгодженням з Департаментом капітального будівництва ХОДА, Управління охорони здоров’я ХОДА з  місцевими органами можуть бути відмінності лишеву тій частині амбулаторії, де розташовуватиметься житло для лікарів. Усі інші рекомендації по конструктивним елементам, зовнішньому вигляду повинні бути виконані», - сказав Євгеній Шахненко.

Теги: шахненко нарада будівництво амбулаторій

Версія для друку Поділиться:


Вверх