ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Завдяки обласній програмі ще близько 50 учасників АТО (ООС) придбають житло цього року

22 червня 2018 | 15:05

Про це під час селекторної наради повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович.

Він зазначив, що на пожвавлення будівельного ринку впливає активна робота обласних програм будівництва для пільгових категорій громадян.

За його даними, за 2 роки реалізації обласної програми надання житла учасникам АТО (ООС) та членам їх сімей для будівництва житла освоїли 18,2 млн грн, 87 сімей придбали квартири: 29 однокімнатних, 54 двокімнатних та 4 трикімнатних.

«Для реалізації програми цього року рішенням обласної ради виділено 13 млн грн. Цим коштом можна побудувати 50 квартир для учасників АТО (ООС) та членів їх сімей», - зазначив Михайло Рабінович.

Він також підкреслив, що для забезпечення максимальної прозорості відбору учасників програми, ХОДА разом із обласною радою затверджено спільне розпорядження про створення Комісії з визначення списку кандидатів й черговості їх участі в реалізації проекту.

Крім того, Михайло Рабінович повідомив, що, виходячи з необхідності розширення можливостей громадян для придбання власного житла, Департаментом була розроблена нова комплексна програма житлового будівництва в регіоні, яка охоплює всі пільгові категорії. Розгляд даної програми обласною радою заплановано до кінця цього року.

 

Теги: шахненко селектор програма забезпечення житла учасники ато

Версія для друку Поділиться:


Вверх