ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині діє понад 50 туристичних маршрутів

21 червня 2018 | 17:14

На Харківщині діє понад 50 туристичних маршрутів

Про розвиток туристичної сфери області розповів під час брифінгу 21 червня начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина.

Серед нових маршрутів, розроблених обласним туристично-інформаційним центром, - «Солодка історія білого лебедя» у Богодухівському районі. Він присвячений об’єктам, пов’язаним з життям засновника Шарівського замку цукрового магната Леопольда Кеніга.

Маршрут «Легенди смарагдового каміну» присвячений перлині гончарного виробництва Слобожанщини - Будянському заводу.

«Заводу сьогодні не існує, але в Будах залишилася школа розпису, музей. Нам вдалося зберегти унікальний камін Кузнєцова - засновника заводу», - зазначив Олег Яцина.

Також серед маршрутів - «Харків космічний», який передбачає відвідування підприємств, задіяних у космічній галузі.

«Загалом на сьогодні обласним туристично-інформаційним центром розроблено понад 50 маршрутів. Туристичні фірми також розроблюють свої та індивідуальні маршрути для туристів», - зауважив Анатолій Яцина.

Крім того, Управління культури і туризму ХОДА долучатиметься до проведення культурних подій на Харківщині, у рамках яким можна презентувати туристичний потенціал регіону.

Так, 22-24 червня у Харкові , на базі Арт-заводу «Механіка» пройде музичний фестиваль «Нове коло», який збере музикантів з багатьох європейських країн. На захід з’їдуться й іноземні шанувальники «важкої» музики.

«На території фестивалю буде розгорнуто майданчик, на якому буде представлено етнічну культуру та мистецтво Слобожанщини: гончарство, склодувство, ковальство тощо», - розповів начальник Управління культури і туризму.

Теги: яцина брифінг туризм

Версія для друку Поділиться:


Вверх