ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дію проекту ЄС з підтримки розвитку місцевої демократії в Україні подовжено

18 червня 2018 | 14:15

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи підтримав відповідну пропозицію, яку від України внесла Віце-президент Палати регіонів Конгресу Юлія Світлична під час засідання Бюро Конгресу в березні 2018 року.

«Наші європейські партнери ще раз підтвердили свою стійку позицію щодо підтримки України. Дію програми  з підтримки розвитку місцевої демократії в Україні  подовжено на 2019 рік, - повідомила Юлія Світлична. – Ця програма надає широкі можливості для навчання депутатам та співробітникам органів місцевого самоврядування. Вона сприяє обміну найкращими практиками місцевого самоврядування країн Європи. Подовжуючи дію програми, Конгрес підтримує процес реформ в Україні, зокрема, одну з ключових реформ - децентралізацію».

Нагадаємо, з пропозицією подовжити дію проекту, який було тимчасово призупинено, Юлія Світлична виступила на минулому засіданні Бюро Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в березні 2018 року. У результаті Конгресом було прийнято рішення ввести в дію проект «Підсилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» на 2018 - 2021 роки, наразі його дію підтверджено до кінця 2019 року

Загальна мета проекту полягає в покращенні впровадження принципів демократії в Україні шляхом вдосконалення необхідних здібностей обраних представників місцевого рівня та поширення в країні кращих практик місцевої демократії.

Теги: світлична конгрес бюро програма розвиток місцевої демократії в україні

Версія для друку Поділиться:


Вверх