ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У таборі «Лісова галявина» провели реконструкцію, побудували футбольне поле та спортмайданчики

19 червня 2018 | 15:59

У 2018 році заклад святкує ювілей – 50 років. На свято завітав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він привітав дітей та гостей свята від імені керівника області Юлії Світличної та вручив малечі набір м’ячів.

«Вітаю з відкриттям літнього сезону в найкращому таборі – «Лісова галявина». Ми зробили все, щоб ваш відпочинок був дійсно класним,  - сказав Анатолій Бабічев. - Мені  приємно відзначити, що голова ХОДА Юлія Світлична разом  зі своєю командою, разом із керівниками Харківського району роблять все для розбудови інфраструктури, щоб будувалися нові школи, дитячі садки та заклади оздоровлення.  Все, що робиться командою Юлії Світличної, робиться для вас, задля майбутнього нашої єдиної України. Гарного відпочинку, сил, наснаги, здоров’я та лише перемог».

За словами Анатолія Бабічева, табір «Лісова галявина» не бачив капітального ремонту протягом 50 років. Завдяки спільним зусиллям обласної та районної влади в оздоровчому закладі провели масштабні ремонтні та будівельні роботи. До відкриття літнього сезону 2018 року тут побудували сучасне футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу, привели до ладу зону відпочинку для малечі, встановили ігровий майданчик. Також був відремонтований корпус,  де проживатимуть діти, медичний кабінет і басейн тощо. На ці цілі з районного бюджету було виділено більше 5 млн грн. За словами голови Харківської РДА  Юрія Раїни, в цьому таборі планують побудувати новий басейн.

«Мені дуже  приємно, що в нас відбуваються такі зміни. Наступного року ми продовжимо цю роботу. Дійсно було зроблено дуже багато, але більше роботи – ще попереду», - сказав Юрій Раїна. 

Табір «Лісова галявина» розташований у смт Високий Харківського району. За словами керівника закладу Юлії Масалітіної, на першій зміні тут відпочивають 165 дітей (від 7 до 16 років). 140 з них  - представники пільгових категорій. За літо в таборі планують оздоровити півтисячі дітей. Окрім дітлахів з Харківської області вже третій рік поспіль тут відпочивають діти з м. Попасна Луганської області. 

«Для гостей нашого табору ми підготували надзвичайно цікаву програму. Під час зміни дітям покажуть наукове шоу, різноманітні хімічні досліди. Також запланований показ 3D фільмів, стрільба з арбалетів. Кожного вечора в нас проходять різноманітні заходи. Усе дуже цікаво. Сумувати не доведеться! Я впевнена, що дітям дуже сподобається!» - запевнила Юлія Масалітіна.

Планується, що в 2018 році на території Харківської області працюватимуть 26 позаміських таборів. 21 з них вже отримав усі необхідні дозволи й розпочав роботу. Очікується, що ще 5 оздоровчих закладів розпочнуть діяльність уже найближчим часом.

«Цього року ми плануємо охопити відпочинком 93% дітей регіону. Особливу увагу  голова ХОДА  Юлія Світлична приділяє дітям соціально незахищених категорій. Хочу  підкреслити, що охопити оздоровленням представників пільгових категорій планується майже на 100%, у тому числі й за рахунок обласного бюджету. Цього року з бюджетів усіх рівнів на оздоровлення дітей було виділено майже 100 млн грн. З них 53 млн грн -  з обласного», - сказав Анатолій Бабічев.

Фото

Теги: бабічев дитячий табір відкриття ювілей

Версія для друку Поділиться:


Вверх