Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У музичній школі Золочева на 90% відремонтували кладку фасаду та замінили вікна

У музичній школі Золочева на 90% відремонтували кладку фасаду та замінили вікна

Після масштабної реконструкції будівлі школи кількість учнів у ній може збільшитися до 160 осіб.

Під час робочої поїздки до Золочівського району заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко відвідав один з головних будмайданчиків райцентру. Він зазначив, що домогтися виділення державного фінансування на реалізацію проекту реконструкції музичної школи вдалося завдяки активному сприянню в цьому питанні голови ХОДА Юлії Світличної. Роботи фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

На даний момент будівельники на 90% завершили ремонт цегляної кладки фасаду, змонтували дерев'яні конструкції покрівлі, замінили вікна.

«Після реконструкції плануємо додатково відкрити класи сольного співу та театральну студію. Кількість учнів збільшиться до 160 осіб», - повідомив голова Золочівської РДА Ігор Гурин.

У Золочівській музичній школі навчаються 120 дітей, працюють 11 викладачів. Зараз тут є класи гітари та домри, фортепіано, баяна, акордеона. Під час реконструкції будівлі, яка стартувала в листопаді 2017 року, навчальний процес юних музикантів не переривався. Частину класів перевели до місцевого Будинку культури, частину - до двох шкіл.