ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники заасфальтували вже 13 км дороги в Ізюм та 17 км Сумської траси

15 червня 2018 | 14:53

Про хід робіт на дорогах державного значення 15 червня розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

«За рахунок коштів державного бюджету роботи по поточному та середньому ремонту виконуються на дорозі Київ – Харків - Довжанський. Від повороту на Куп’янськ у бік Ізюма проведено фрезерування 13 км існуючого покриття, влаштовано 13 км вирівнюючого шару з асфальтобетону». – зазначив Сергій Пляка.

Також виконуються роботи з укріплення узбіч, укріплено 14,4 км.

«За рахунок коштів державного бюджету ведуться роботи на дорозі Чугуїв – Мілове. Відфрезеровано вже покриття від автодороги Київ-Харків- Довжанський до сіл Коробочкине та Леб’яже. Фрезерується покриття від кордону Шевченківського та Куп’янського районів до села Грушівка. Також у межах міста Куп’янськ влаштовано 1,7 км нового покриття. Це стосується поточного ремонту.  Також цього року капітально відремонтують 5-кілометрову ділянку за Куп’янськом. Триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Наступного тижня оголошуємо тендер», - сказав Сергій Пляка. 

Повний комплекс робіт проводиться на дорозі Харків-Охтирка. Уже відновили 6 км основи дороги, влаштували 17 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші, відфрезерували 29,4 км існуючого покриття, влаштували 1,4 верхнього шару з щебнево-мастичного асфальтобетону, виконуються роботи з влаштування виїзних/заїзних карманів.
«Об’єкт під контролем. Там щоденно працює багато бригад, задіяна велика кількість техніки. Також працюють співробітники служби контролю за якістю робіт», - сказав Сергій Пляка.

У повному обсязі розгорнуті роботи на дорозі Харків – Вовчанськ. 

«Пройшли першу ділянку в Шестаково, зараз перейшли в Старий Салтів. Усього ми влаштували вже близько 4,2 км нового покриття. Ті обсяги робіт, які ми запланували виконати, виходячи з фінансування (державний бюджет + надходження від митних коштів), завершимо до середини серпня», - зазначив Сергій Пляка.

Він також повідомив, що вже відфрезеровано 3,9 км існуючого покриття на дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград (поблизу села Панютине), влаштовано 460 погонних метрів вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші. 

«Що стосується дороги Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутськ, маємо відпрацювати 5 ділянок протяжністю близько 2 кілометрів. Підготовлена основа покриття,  влаштовані додаткові шари основи. За декілька днів закінчуємо підготовку й у понеділок приступимо до укладання асфальтобетонної суміші», - сказав Сергій Пляка.

За рахунок коштів державного бюджету передбачається виконання робіт у Балаклійському районі на дорозі  Шевченково – Балаклія – Первомайськ, у районі с. Байрак. Вже підписана угода з підприємством, яке виграло тендер.  Роботи почнуться найближчим часом. 

Також розпочинаються роботи на дорозі  Зачепилівка - Андріївка в межах Кегичівки.  

Плануються роботи й щодо ремонту штучних споруд. До ладу вже почали приводити міст у с. Куп’єваха (Харків - Охтирка). Також буде відремонтовано шляхопровід поблизу с. Кислівка на дорозі Чугуїв - Мілове.

Теги: дороги брифінг ремонт

Версія для друку Поділиться:


Вверх