ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили готовність Лозівського та Ізюмського районів, а також райцентрів до опалювального сезону

14 червня 2018 | 15:22

14 червня відбулося чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Як зазначив Євгеній Шахненко, першочергове завдання керівників раціонів і міст обласного підпорядкування - забезпечити підготовку будівель закладів освіти, медицини і соціального захисту до проходження зимового періоду.

«Керівники районів і міст повинні розуміти, що вже сьогодні вони повинні мати дозвіл інспекції Держенергонагляду на роботу котелень, розробити плани, а також звернутися до ГУ Держпраці області для отримання відповідних документів. Ви повинні врахувати всі ризики і проблемні питання, які можуть виникнути в опалювальному сезоні», - сказав Євгеній Шахненко.

Члени штабу також обговорили питання підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання і водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Голова Ізюмської РДА Любов Шамрай повідомила про готовність об'єктів житлово-комунального господарства в районі, а також підготовку котелень. Так, за її словами, сьогодні готові 8 котелень з 17. Також вона повідомила про заміну електричних котлів в котельні дошкільного підрозділу Довгеньківскої школи і про проведення відкритих торгів на закупівлю вугілля для опалення приміщень соцсфери.

Про підготовку до зими в Лозівському районі розповів перший заступник голови Лозівської РДА Юрій Петренко. За його даними, до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років в районі комплексно підготовлено 35 із 106 будинків. У цих будинках виконано роботи з ремонту опалювальних систем, покрівель окремих житлових будинків, систем холодного водопостачання, електрощитових та інші види робіт. Технічно підготовлені 2 з 7 котелень.

Про готовність до опалювального сезону доповіли й керівники міст обласного підпорядкування. Наприклад, заступник Лозівського міського голови Валерій Крикун зазначив, що в цьому році за допомогою іноземних донорів в місті планується провести модернізацію теплових мереж, також було розроблено 19 проектів по ремонту водо-каналізаційної системи. У той же час Євгеній Шахненко зазначив низькі показники за рівнем оснащення житлового фонду приладами обліку теплової енергії. Він дав доручення керівництву міста до початку опалювального сезону виправити ситуацію і оснастити житлові багатоповерхівки загальнобудинковими лічильниками.

Також заступник голови ХОДА доручив керівнику Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Сергію Магдисюку й керівництву міста розробити проект водоводу Краснопавлівка - Лозова.

«Це дуже важливо для водопостачання Лозової. Питання було ініційовано головою області Юлією Світличною, також про необхідність будівництва водоводу доповіли Віце-прем'єру, міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку», - зазначив Євгеній Шахненко.

Крім того, під час засідання штабу обговорили проблемні моменти дорожньої сфери районів. Так, керівники Ізюму подякували Юлії Світличній за виділення коштів для ремонту доріг в райцентрі. В ході обговорення теми підготовки дорожнього господарства до зими Євгеній Шахненко дав доручення директору ДП «Дороги Харківщини» Ігорю Турченку активізувати роботу з оформлення доріг місцевого значення, які сьогодні не перебувають на балансі підприємства.

Фото

Теги: шахненко штаб підготовка до опалювального сезону

Версія для друку Поділиться:


Вверх