ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Краснокутську починають будувати ФОК, у Дергачах, Чугуєві та Покровці завершили проектування

13 червня 2018 | 12:05

У Краснокутську починають будувати ФОК, у Дергачах, Чугуєві та Покровці завершили проектування

Про будівництво і реконструкції об'єктів спортивної інфраструктури в області розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

«За останні кілька років зусилля держави та обласної державної адміністрації, ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної в сфері розвитку фізкультури і спорту принесли певні успіхи. Ми дуже активно ведемо роботу з будівництва, ремонту та реконструкції спортивної інфраструктури в Харківській області», - підкреслив Євгеній Шахненко.

Він зазначив, що системна робота в області ведеться з будівництва фізкультурно-оздоровчих комплексів. Згодом такі багатофункціональні споруди з'являться в кожному районі. На даний момент вже працюють ФОКи в Первомайському, Вовчанську, Пісочині, селищі Борова.

«Спроектовано фізкультурно-оздоровчий комплекс і вже почалося будівництво в Краснокутську (ведуть підготовчі роботи). В цьому році ми здамо в експлуатацію спортивно-оздоровчі комплекси в Золочеві та Краснограді. Роботи там йдуть активно, за графіком. Уже спроектовані такі комплекси в Дергачах, Чугуєві, Покровці, ведеться проектування ще в кількох населених пунктах», - повідомив заступник голови ХОДА.

За інформацією Євгенія Шахненка, типовий проект ФОКів, який розробили в Харківській області, отримав схвалення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, і його планують поширити по інших регіонах країни.

«Це зручна арочна конструкція з багатофункціональним полем, там розміщені тренажерні зали, зручні роздягальні, кабінети, все пристосовано для людей з інвалідністю», - пояснив Євгеній Шахненко.

Ще один типовий проект, створений фахівцями нашого регіону, - це прибудова спортзалів до шкіл, в яких цих споруд на даний момент немає.

«Ми розробили проект з легких конструкцій, який включає в себе переходи і роздягальні. Можемо прилаштувати спортивний зал до будь-якої школи. Зараз такі зали вже функціонують в Удах Золочівського району, Сахновщинському, Лозівському районах. Цей типовий проект пропонуємо для поширення органам місцевого самоврядування», - розповів заступник керівника області.

Він також зазначив, що з кожним роком кількість коштів, що виділяються з обласного бюджету на розвиток спортивної інфраструктури, збільшується. Якщо в 2017 році це було близько 47 млн ​​грн, то в цьому планують виділити до 70 млн грн.

Теги: спорт фок інфраструктура будівництво фізкультурний комплекс шахненко

Версія для друку Поділиться:


Вверх