Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Представникам ОТГ розкажуть про умови участі у програмі розвитку громад DOBRE

13 червня 2018 | 15:54

Зустріч із бажаючими взяти участь у програмі DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» відбудеться 15 червня.

До участі запрошуються представники ОТГ Харківської області (очікувана участь -  2 представники від ОТГ).

Під час заходу представники програми DOBRE повідомлять представникам зацікавлених громад деталі умов участі у третьому раунді конкурсного відбору та дадуть відповіді на усі запитання щодо заповнення та подання конкурсної документації.

Початок заходу - о 10:00, реєстрація учасників - з 9:30.

Місце проведення: м. Харків, вул. Садова 4, готель «Рейкарц».

З організаційних питань телефонуйте за номером: (098)188 05 12 (Антоніна Колповська , програмний спеціаліст DOBRE в Дніпрі).

Запрошення до участі у третьому раунді програми
Форма заявки

Довідка. Програма DOBRE є флагманською програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),спрямована на розвиток місцевого самоврядування і виконується міжнародною організацією «Глобал Комьюнітіз». Ця 5-річна програма розроблена таким чином, щоб підвищити спроможність керівництва новоутворених об’єднаних територіальних громад (ОТГ) ефективно реагувати на пріоритети громадян завдяки належному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та посиленню залучення громадян. Мета DOBRE – створити можливості зростання та розквіту цих нових ОТГ і водночас мотивувати та бути моделями для інших громад, які працюють над об’єднанням. DOBRE запрошує всі ОТГ, що об’єднались на добровільних засадах та провели місцеві вибори, подавати заявки, щоб стати партнерами DOBRE та взяти участь у програм.


Теги: програма децентралізація dobre отг

Поділиться:Схожі новини